Praca w Niemczech, poszukiwani murarze!

Ogłoszenie dodane w miejscowości Głuchołazy w kategorii Praca Niemcy

Jesteś murarzem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Już nie musisz mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy!

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

•stała opieka polskiego koordynatora

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•ubezpieczenie zdrowotne

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•zapewnione zakwaterowanie

•cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

•- tworzenie murów nośnych

•- stawianie ścianek działowych

•- wykonywanie różnych robót pomocniczych

Wymagania:

•- doświadczenie jako murarz

•- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści „murarz” - oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy